2018. Новини листопада

У листопаді місяці народилися:

 

4 листопада - Рилін Віталій Михайлович

5 листопада - Сердюк Ольга Іванівна

14 листопада - Лазько Михайло Іванович

18 листопада - Дударець Віктор Григорович

29 листопада - Черніченко Лідія Федорівна

 

 

Рада ветеранів-прикордонників Борисполя щиро вітає іменинників, бажає усім міцного здоров'я, щастя, наснаги та благополуччя у житті.

28 жовтня 2018 року

Звітні збори Бориспільської організації ГО "ВОВП"

 Сьгодні в приміщені конференц-зали Бориспільського військомату пройшли збори ветеранів-прикордонників Бориспільської організації. З доповідю "Про підсумки роботи Ради у 2018 році та завдання на 2019 рік" виступив голова Ради Сергій Лукашев. Збори заслухали звіт ревізора організації Кульбенко А.А. "Про використання грошових надходжень у 2018 році".

     У своїх виступах учасники зборів відмітили що Бориспільська організація продовжуе динамічно розвиватися, в організацію приходять нові люди, члени організації живуть повноцінним суспільним життям попри всі негаразди в країні.  Збори визнали роботу Ради задовільною.

     На зборах було обрано делегатів Х конференції ГО "ВОВП" Олександра Казєва, Сергія Лукашева, Михайла Лазька, Олену Щипанську, Юрия Шишку.     Велика група ветеранів отримала заохочення Адміністрації Держприкордонслужби, Комітету ГО "ВОВП", Ради Бориспільської організації ветеранів-прикордонників.

 

 

12 жовтня 2018

День Захисника Вітчизни. Святкуємо разом.

   Командування та особовий склад ОКПП "Київ" запросили ветеранів-прикордонників бориспільчан спільно відзначити  День Захисника Вітчизни та поклонитися заступниці усіх воїнів Пресвятій Богородиці. 

    Урочисте шикування персоналу ОКПП та запрошених осіб проходило в умовах піднесеного настрою. Настоятель Свято-Миколаївського храму отець Микола відслужив молебен за Україну та її воїнів і віступив з промовою про значення Покрови Пресвятої Богородиці для кожного захисника Вітчизни. Командир частини вручив нагороди кращим військовослужбовцям частини та ветеранам ОКПП.

       Ветерани-прикордонники побажали своїм молодим колегам подальших успіхів в охороні державного кордону України, міцного                                                        здоровя, особистого щастя та скорішого настання миру і злагоди в нашій країні.

У жовтні місяці народилися:

 

4 жовтня - Бобренко Михайло Михайлович

19 жовтня - Науменко Володимир Іванович

20 жовтня - Ключак Ігор Несторович

20 жовтня - Щипанський Віктор Семенович

22 жовтня - Усачов Геннадій Михайлович

23 жовтня - Сліпецька Віра Миколаївна

25 жовтня - Кацан Іван Іванович

27 жовтня - Матлак Микола Васильович

31 жовтня - Мирошніченко Ніна Петрівна

 

Рада ветеранів-прикордонників Борисполя щиро вітає іменинників, бажає усім міцного здоров'я, щастя, наснаги та благополуччя у житті.

5 серпня 2018

Легедзине. 77 років легендарного бою.

   Ветерани Бориспільської організації взяли участь в урочистих заходах з нагоди відзначення памяті про героїчний бій прикордонників 12-ї Коломийської комендатури і їх службових собак з німецько-фашистськими загарбниками на околиці села Легедзине, що на Черкащині. 

       Учасники заходів провели в останній шлях прах десятьох воїнів Великої Вітчизнянної війни, які полягли в тому нерівному бою. Військовий капелан отець Олександр відслужив молебен за упокоїння душ загиблих героїв.

       Учасники клубу історичної реконструкції відтворили частину подій того незабутнього героїчного бою на околиці села Легедзине.

        Керівники Тальнівського району Черкащини, представники Держприкордонслужби, ветерани-прикордонники з усієї України, представники громадських організацій з багатьох областей нашої країни та громада села Легедзине вшанували память героїв прикордонників та їх чотирилапих друзів, які розірвали ворожий полк, покладанням квітів до єдиного в Україні памятника людям і собакам та урочистим мітингом. У виступах промовців "червоною ниткою" проходила головна теза про те, що память про подвиги героїв минулої війни завжди будуть жити в серцях і душах прийдешніх поколінь та надихати їх на мужність і відвагу у захисті своєї землі від ворога.

      Перед учасниками мітингу виступили виконавці патріотичних пісень - вокальний ансамбль "Ташакор". Організатори урочистостей пригостили учасників заходів солдатською кашою і "наркомівськими".

( Історичну довідку про бій дивись на сторінці "Віртуальний музей". "Памятник 150 пограничным псам,

которые «порвали» полк фашистов в рукопашном бою..." )

 

15 липня 2018

 

Члени Ради Бориспільської організації ветеранів-прикордонників відвідали родину хворого ветерана, члена нашої організації майора запасу Андрія Іванію та поздоровили його з Днем народження.

Члени ветеранського активу побажали Андрію Дмитровичу та його рідним і близьким наснаги і мужності у боротьбі з недугом, 

тепла і затишку в оселі, сімейного добробуту і благополуччя.


28 травня 2018

Ветерани-прикордонники Борисполя відзначили

100 років Прикордонних військ

 

   Члени Бориспільської організації ветеранів-прикордонників урочисто відзначили 100-річний ювілей Прикордонних військ. Не зважаючи на те, що вже не існує держави Радянський Союз, при- кордонники, які пройшли школу мужності, честі і вірного служіння Батьківщині в лавах Прикордонних військ СРСР на завжди залишили в своїх душах і серцях чесноти, виховані цими єлітними військами.

         Ветерани в цей день віддали данину пам'яті прикордонникам, які пішли від нас у "вічний дозор", вклонилися у хвилині мовчання над меморіальною плитою воїнам 20-го Славутського Червонопрапорного прикордонного полку, які віддали своє життя за свободу й незалежність Батьківщини та прийняли участь в урочистих зборах присвячених 100-річчю Прикордонних військ. На честь знаменного ювілею кожен член Бориспільської організації був нагороджений відзнаками Голови державної прикордонної служби України, відзнакою ГО "ВОВП" медаллю "100 років Прикордонним військам", грамотами та грошовими винагородами. Нагрудним знаком Адміністрації ДПСУ "Відзнака служби" за бездоганну службу в Прикордонних військах та активну участь у ветеранському русі був нагороджений старший прапорщик у відставці Хоменко Анатолій Маркович. 

          Урочистості з нагоди Дня прикордонника завершилися проведенням символічного бойового розрахунку і св'ятковим обідом.

(фотозвіт про св'яткові заходи дивись на сторінці фотографії)

27 травня 2018

    Сьогодні  члени Бориспільської Ради ветеранів в день Святої троїці та напередодні  100-річчя Прикордонних військ відвідали відому в Борисполі прикордонну сім'ю майора у відставці Щипанського Віктора Семеновича та його вірної супутниці Людмили Миколаївни. Діти Віктора Семеновича і Людмили Миколаївни теж пішли дорогою батька. Син Роман - полковник Держприкордонслужби і дочка Олена - старший прапорщик ОКПП "Київ" успадкували найголовніші батьківські чесноти: вірність обов'язку, відданість справі, кристальну чесність і любов до Батьківщини.

  Віктор Семенович, Людмила Миколаївна і Олена Вікторівна нагороджені медаллю "100 років Прикордонним військам". Члени Бориспільської організації ветеранів бажають прикордонній династії міцного здоров'я, родинного благополуччя та довгих років життя.

(фотозвіт дивись на сторінці фотографії)


Шановні ветерани Прикордонних військ

 

Рада ветеранів-прикордонників Борисполя щиро і сердечно вітають ветеранів кордону зі святом прикордонників часів СРСР - 28 травня.

У 2018 році виповнюється 100 років з дня утворення Прикордонних військ, в яких нам з вами довелося служити. В ціх військах ми залишили частку своєї душі й найкращі роки свого життя. З ними пов'язані наші кращі  уявлення про служіння Батьківщині, про виконання обов'язку, про військове братерство та плече товариша. В цих військах ми відбулись як особистості, набули службовий і життєвий досвід. Абсолютна більшість з нас пов'язує саме з цими військами найяскравіші спогади свого життя.

Шановні ветерани Бажаємо Вам в цей день і на майбутнє міцного здоровя, родинного счастя і благополуччя,

миру й злагоди нашій країні.

 

 

 9 травня 2018 року 

Мітинг-реквієм "Велика Перемога"

  9 травня у Меморіально-парковому комплексі "Книшове кладовище" за участі персоналу ОКПП "Київ", членів Бориспільської організації ветеранив-прикордонників, представників громади міста Бориспіль відбувся урочистий мітинг присвячений 73-й річниці Великої Перемоги над фашистськими загарбниками у роки Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років. Учасники мітингу-реквієму висловили вдячність воїнам і працівникам тилу, які ціною неймовірних втрат і героїчних подвигів відстояли свободу і право на життя нашого народу. 

      Історію бойового шляху командирів і бійців 20-го прикордонного 


полку розповів присутнім Почесний голова організації ветеранів-прикордонників Олександр Казєв. Поминальний молебен про душі загиблих воїнів і громадян у Другій світовій війні здійснив військовий капелан ОКПП "Київ", настоятель Свято-Миколаївського храму отець Миколай. Присутні хвилиною мовчання вшанували світлу память загиблих воїнів та поклали вінки і квіти до Памятної стели і меморіальної плити воїнам 20-го Червонопрапорного Славутського прикордонного полку, які відали своє життя за незалежність Батьківщини на Бориспільській землі.

(фотозвіт про мітинг-реквієм дивись на сторінці фотографії)

8 травня 2018 року

   Сьгодні в селі Гатне на Київщині під проводом народного депутата України Юрія Бойко та голови Регіональної організації політичної партії "Опозиційний блок" Олександра Качного відбулася традиційна церемонія вшанування ветеранів Великої Вітчизнянної війни з нагоди 73-ї річниці Перемоги, а також захоронення останків воїнів Червоної армії, що загинули на київській землі у 1941 році, захищаючи Батьківщину від німецько-фашистських загарбників.

    37 відомих і не відомих воїнів Великої Вітчизнянної війни були знайдені бійцями архіологичного патріотично-пошукового об'єднання "Дніпро-Україна" на теренах Київської області в 2018 році й сьогодні навічно знайшли притулок у с. Гатне.  Память про мужніх захисників Вітчизни буде жити вічно в наших серцях.


22 квітня 2018 року

День Матері землі

   Сьогодні в селі Старе Бориспільського району за ініціативою депутатів Старинської сільської ради та за участі командування Центру підготовки Національної гвардії України, членів ветеранських організації прикордонників і воїнів-афганців, громади села Старе на відзначення міжнародного Дня матері землі відбулася закладка скверу "Українсько-польської дружби" біля першого і єдиного в Україні "Памятника Матері".

  У висадці дерев прийняли участь: ініціатор створення та встановлення "Памятника Матері" Сергій Нєжинський, представники посольства Польщі в Україні, керівництво Бориспільського району, ветерани-прикордонники, воїни-афганці, персонал ЦП НГУ, вчителя та учні Старинської середньої загально-освітньої школи, представники громади села. 

    (повний фотозвіт дивись на сторінці фотграфії)

 Перед учасниками урочистостей виступила заслужена артистка України Ганна Сінгаєвська. Вона виконала пісні польських і українських авторів.

    


                                      ШАНОВНІ ВЕТЕРАНИ !

 

Велика Пасха - світле свято всіх християн. У ці Великодні свята хочеться побажати всім Вам, Вашим рідним і близьким добра, здоров'я, миру, процвітання. Нехай кожен день ваші оселі наповнюються затишком, теплом, щастям та благополуччям.

Даруйте один одному увагу і турботу, любов і вірність.

Зі світлим святом  Христового Воскресіння!

 

Почесний голова БОВП Олександр Казєв

Шановні ветерани!

 

     Запрошуємо Вас взяти участь у проведенні дев'ятого етапу безстрокових публічних протестних мирних акцій ветеранів війни, бойових дій, антитерористичної операції, ветеранів військової служби та правоохоронних органів, всіх пенсіонерів України та членів їх сімей з  питань захисту прав та свобод   і в першу чергу з пенсійного забезпечення.

 

   Дев'ятий етап публічних заходів розпочнеться проведенням мітингу біля будівлі Верховної Ради України о 10.00 21.03.2018 року.  Після мітингу біля будівлі Верховної Ради України відбудеться хода до будівлі Адміністрації Президента України, потім до Міністерства соціальної політики України, до Кабінету Міністрів України.

В цей же день відбудуться масові публічні протестні мирні акції в областях, містах, районних центрах та містах компактного проживання військових пенсіонерів.

14 березня 2013 

70 РОКІВ ПОРУЧ

    70 річницю подружнього життя відзначили сьогодня колишній заступник начальника КПП з виховної роботи підполковник у відставці Салява Петро Павлович та його вірна супутниця Ольга Андріївна.

     Петро Павлович 36 років свого життя присвятив службі у прикордонних військах. Дружина - Ольга Андріївна також має відношення до прикордонної справи, адже сама вона із сім'ї прикордонників.

     Привітати подружжя з цією знаменною датою в один з київських відділів реєстрації шлюбу завітали прикордонники Окремого контрольно-пропускного пункту "Київ" та керівництво Бориспільської організації ветеранів-прикордонників. 

             Ювілейних 70 років Благодатного весілля сім'я Саляви відзначила в колі своїх рідних, друзів та колег. 70 років - це надповажна дата і озираючись назад сім'я Саляви тепер вже точно знає, що така вірна і довга любов послана небом - це є благодать і справжне щастя.

Ветерани-прикордонники разом з персоналом ОКПП "Київ" щиро вітають ювілярів і зичать їм довгих і довгих років життя!


ШАНОВНІ НАШІ ЖІНКИ!

ЛЮБІ НАШІ МАТЕРІ, ДРУЖИНИ, ДОНЕЧКИ, БАБУСІ!

 

  Від імені Ради Бориспільської організації ветеранів прикордонників та від себе особисто  на це чудове жіноче свято хочеться побажати усім Вам безліч позитивних емоцій, безмежного щастя і міцного здоров'я. Нехай негаразди обходять Вас стороною, а кожен день буде приводом до нової радості.

 

З повагою і шаною

Почесний Голова БОВП  Олександр Казєв 

27 лютого о 9:30 біля Верховної ради в Киеві, в областях біля Облрад о 10:00 Всеукраїнські акції пенсіонерів!

 ПЕНСІОНЕРИ - ВІЙСЬКОВІ І ЦІВІЛЬНІ ОБ’ЄДНУЮТСЯ для ЗАХИСТУ ПРАВА на ГІДНЕ ЖИТЯ!

 

      Приходь 27.02.18 о 9:30 до Верховної ради в Киеві, в областях біля Облрад 10:00 за «гідне житя» пенсіонерів!

ООН встановили мінімальний прожитковий рівень для одної людини 150 $ США на місяц . тобто 5,05 $ на день

       Розмір пенсій на Вінниччині: 475 тисяч осіб - отримують цивільні пенсії, середння сума яких становить 1700 грн.(1700:29=57,6 дол.США за місяць= 1.7 дол.США на день), - 20 тисяч осіб отримують військові пенсії, середній розмір яких - 2,5 тис. грн.(93дол.США= 3 долара на день), - понад 14 тис пенсіонерів мають пенсію від трьох до десяти тис.грн.(111-370 дол.США), - 49 осіб, які відсвяткували столітній ювілей отримують в середньому по 2,24 тис грн пенсії. (84дол.США), - 23 тис грн - отримує колишній прокурор високого рангу (852дол.США). - 148 пенсіонерів отримують щомісяця більше 10 тис.грн. (370дол.США)

     Держслужбовцям, депутатам та їх помічникам, суддям та міністрам пенсію призначатимуть на загальних підставах, - в залежності від їхнього середньомісячного заробітку та стажу роботи. А це буде від 100 000-1 600 000 грн!!!

(Штаб Оргкомітету по проведенню всеукраїнських безстрокових публічних мирних протестних заходів військових пенсіонерів. Розпорядження №62 від 22.02.2018 р.)

До яких пір ми будемо терпіти знущання і геноцид пенсіонерів?

 

Пенсіонери війскові і цівільні об’єднуймось для захисту права на гідне життя!


             16 лютого 2018 року по запрошенню командування ОКПП "Київ" ветерани прикордонники-афганці відвідали частину та спільно з персоналом прийняли участь в урочистих заходах присвячених 29-й річниці виводу радянських військ з Республіки Афганістан і 14-ї річниці вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

    Прикордонники ветерани Афганістану зустрілися з командуванням, виступили перед персоналом Окремого контрольно-пропускного пункту, поділилися досвідом виконання бойових завдань командування прикордонних з'єднань і частин в ході військових операцій на афганській землі, подарували прикордонникам відеофільм про героїку та  звитягу воїнів-афганців. 

   Командир частини полковник Вячеслав Васильківський вручив групі ветеранів Афганістану медалі, почесні грамоти, подяки. Нагороди отримали: Олександр Казєв, Іван Кацан, Костянтин Чередніченко, Вячеслав Царков та інші.

(фото звіт про події 15-16 лютого дивись на сторінці фотографії)

         15 лютого 2018 року в місті Борисполі відбувся мітинг-реквієм присвячений 29-й річниці виводу радянських військ з Афганістану та 14-й річниці відзначення учасників бойових дій на териториї інших країн. В заході прийняли участь ветерани Афганістану, учасники бойових дій в інших країнах, керівники міста та району, представники громадських організацій Борисполя.

              Учасники мітингу поклали вінки та квіти до пам'яного знаку воїнам-афганцям. 

 

07.02.2018  відбулася чергова акція протесту військових пенсіонерів з вимогою про недопущення прийняття Верховною Радою України нового закону про пенсійне забезпечення.

В цей же день масові акції протесту відбулися в обласних і районних центрах України. В м. Києві на мітинг під Верховною Радою вийшли близько 3000 чоловік, в тому числі ветерани-прикордонники усіх районних осередків Києва та міста Бориспіль. Окрема подяка ветеранам-прикордонникам Черкащини, які підтримали акцію своєю участю у кількості 40 ветеранів.

Акція розпочалася о 08.30 з вручення Звернення народним депутатам України (кожному особисто). Від прикордонників цю роботу провели генерал-майор Суботін, полковники: Петюшенко, Євграфов, Мороїд, Куніцин, Толока. Копії  Звернень також були передані представникам засобів масової інформації.

Генерал-майор запасу Валерій Суботін взяв участь у засіданні організації «Соціальна Рада України» організованої  за підтримки інституту соціально захисту громадян. Обговорено питання щодо пенсійного забезпечення людей в погонах, прийнята відповідна Резолюція на підтримку вимог ветеранів та проекту Постанови ВРУ № 7492 від 17.01.2018. У ході брифінгу, що відбувся після засідання учасники виказали свої сподівання на діяльність народних обранців у напрямку підвищення соціальних стандартів військових пенсіонерів та виказали вимогу про відправлення у відставку міністра соціальної політики Реви.

Ініціативна група була прийнята Головою Верховної Ради України Парубієм, який пообіцяв, що проект постанови на цьому тижні буде розглянутий на профільному комітеті та на наступному пленарному тижні винесено на розгляд Верховної Ради України. Також в присутності ініціативно групи відбулась телефонна розмова Парубія з Прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом про корегування позицій відносно нового Закону.

Штаб Оргкомітету звертається до  всіх ветеранських організацій про продовження акції протесту. 

(Фотозвіт про Акцію дивись на сторінці фотографії)

17 січня 2018 року

Боротьба за соціальні гарантії продовжується

    Сьогодні під стінами Верховної Ради України черговий раз зібралися ветерани та військові пенсіонери силових структур. Зважаючи на чисельність акції та заявлений її безстроковий характер, керівництво Верховної Ради було вимушене організувати зустріч з представниками ветеранських організацій силових структур України та провести круглий стіл на тему «Стан виконання законодавства щодо перерахунку та виплат перерахованих пенсій військовим пенсіонерам, деяким іншим особам всіх відомств сектору безпеки та оборони України та пенсіонерам органів внутрішніх справ»

       В роботі круглого столу прийняли участьь 12 парламентарів з яких,  8 взяли участь в обговорені нашого питання. Це народні депутати Чумак В.В., Бойко Ю.А., Немировський А.В., Мельничук С.П., Тимчук Д.Б., Береза Б.Ю., Королевська Н.Ю., Каплін С.М.)  Всі виступаючі з обуренням висловлювалися по ситуації, яка склалася з військовою пенсією, та пропонували одностайне бачення по вирішенню цієї проблеми. 

         Наслідком роботи круглого столу стала реєстрація проекту Постанови Верховної Ради України "Про деякі питання пенсійного забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб" за № 7492 від 17 січня 2018 року. Учасників акції  в Києві підтримали військові пенсіонери в більшості обласних центрів України. Сьогоднішня акція показала, що боротьба за свої права та виконання державою соціальних гарантій може бути успішною, якщо до неї залучаються чисельні маси людей зацікавлених в зміні існуючого порядку в тій чи іншій сфери суспільного життя. 

              Учасники акції засвідчилися, що до перемоги ще дуже й дуже далеко, але вона неодмінно прийде, якщо усі військові пенсіонери не будуть байдужими до самих себе, своїх рідних та близьких, своїх співслужбовців і однополчан. Всіх тих, хто поклали свої найкращі роки, здоров'я, а іноді й життя служінню Батьківщині.

               Рада Бориспільської організації ветеранів-прикордонників запрошує всіх своїх членів активніше залучатися до боротьби за свої права та соціальні гарантії

(фотозвіт про участь у акції ветеранів Борисполя дивись на сторінці фотографії)

       

Новини грудня

20.12.2017

Мітинг ветеранів силових структур

під стінами Верховної Ради України

     Сьогодні біля будівлі Верховної Ради відбувся багатолюдний мітинг ветеранів силових структур України, на якому військові пенсіонери ЗСУ, МВС, Держприкордонслужби та інших військових формувань ще раз нагадали народним обранцям про їх відповідальність за прийняття та втілення в життя законів, які регулюють соціальні відносини в суспільстві. 

      Ветерани силових структур передали народним депутатам України звернення наступного змісту: "Захисники України, відповідно до вимог чинного законодавства, пропонують Вам надати чіткі та конкретні відповіді на наші два попередні та на це, третє колективне звернення, - як Ви особисто вплинули на підготовку та прийняття рішень при ухваленні Закону України "Про Державний бюджет України на 2018 рік", підготовці змін до законів України щодо перерахування пенсій та інших пропозицій, що доведені до Вас особисто у трьох колективних зверненнях протягом 2017 року? 

Ми вимагаємо:

Забезпечити перерахунок та виплату перерахованих пенсій військовим пенсіонерам та деяким іншим посадовим особам всіх силових відомств, відповідно до постанови КМУ від 30.08.2017 року №704 з 01.01.2018 року та виплату перерахованих пенсій пенсіонерам органів внутрішніх справ відповідно до постанови КМУ від 11.11.2015 року №988 з 01.01.2016 року згідно вимог Закону України №2262-ХІІ та інших чинних нормативно-правових актів."

       Перед зібравшимися виступили керівники багатьох ветеранських організацій Києва, а також народний депутат України Олександра Кужель, яка від себе особисто та від парламентської фракції "Батьківщина" підтримала справедливі вимоги ветеранів силових структур щодо прозорого та невідкладного перерахунку пенсій військовим пенсіонерам з 1 січня 2018 року. Учасники мітингу підтвердили рішучість вести боротьбу за свої права до повної та безумовної перемоги. 

        (фото про акцію дивись на сторінці фотографії)

 

      1 грудня 2017 року в Києві у приміщенні Центру культури та мистецтва МВС України відбулась розширена нарада Координаційного штабу під головуванням генерал-полковника у відставці Віктора Палія по підготовці акції протесту ветеранів силових структур.              Учасники наради одноголосно вирішили провести 5 грудня 2017 року мирну попереджувальну акцію біля Адміністрації Президента України та обласних державних адміністрацій і обласних рад у всіх областях України, ака покликана покласти початок довгостроковим (періодичним та за потребою) публічним акціям захисників України, метою яких є досягнення виконання вимог і пропозицій до керівництва держави та її центральних органів з питань захисту прав і свобод захисників України та членів їх сімей.

      Початок акції в місті Києві об 11.00 5 грудня 2017 року біля будівлі Адміністрації Президента України з боку вулиці Лютеранської (будинок № 23). Збір учасників мітингу о 10.30 біля метро "Арсенальна".

На сторінці "Блоги" читай матеріал генерал-полковника Анатолія Лопати

"Якою має бути пенсія у військових? Таємні плани урядових реформаторів"

Новини листопада

  29 листопада 2017 року у приміщені Держприкордонслужби України відбулася ІХ підсумкова конференція Громадської організації "Всеукраїнська організація ветеранів-прикордонників". Конференція підвела підсумки діяльності організації та її Комітету у 2017 році і визначила головні завдання на 2018 рік. Робота Комітету ГО "ВОВП" делегатами конференції визнана задовільною. 

   В роботі конференції прийняли участь заступник Голови ДПСУ генерал-лейтенант Олег Бляшенко, керівники департаментів та управлінь Адміністрації, заступник голови Державної служби у справах ветеранів війни та учасників АТО Сергій Лапа. Бориспільська організація була представлена на конференції чотирма делегатами - Олександр Казєв, Михайло Лазько, Сергій Лукашев, Тетяна Чікіна. 

       Конференція розглянула низку кадрових питань. Зокрема делегати конференції одноголосно підтримали подання Рад відокремленних підрозділів Черкаської та Бориспільської організацій про присвоєння звання "Почесний голова" полковнику у відставці Журавель Миколі Васильвичу та полковнику у відставці Казєву Олександру Юрійовичу.

               30 листопада п.р. делегати від регіональних та відокремлених підрозділів відвідали єкспозицію Музею ІІ світової війни.

(фотозвіт про ІХ конференцію ГО "ВОВП" дивись на сторінці фотографії)

 

Акція ветеранів силових структур України біля Кабінету міністрів щодо справедливого перерахунку пенсійного забезпечення

 

     22 листопада 2017 року в місті Києві біля Кабінету міністрів України ветерани усіх силових структур провели попереджувальну акцію протесту проти намагань діючої влади обмежити перерахунок пенсій. В акції прийняли участь ветерани Збройних сил України, МВС, СБУ, Держприкордонслужби та багатьох інших ветеранських організацій. Єдиною вимогою учасників акції була вимога перерахунку пенсій діючим ветеранам у відповідності до постанови Кабміну

№ 704 від 30 серпня 2017 року.

    Представники ветеранських організацій силових структур України передали звернення керівництву Верховної ради та Кабінету міністрів щодо справедливого обрахування пенсійного забезпечення ветеранам-військовослужбовцям.

     В проведені акції активну участь прийняли члени ветеранського активу Бориспільської організації ветеранів-прикордонників.

(Фотозвіт про хід акції дивись на сторінці фотографії)

Ветерани прикордонники ОКПП "Київ"  висадили "Алею Ветеранів" на території своєї частини 

    Сьогодні, 12 жовтня 2017 року, ветерани-прикордонники Бориспільської організації ГО ВОВП спільно з персоналом ОКПП на прибудинковій території частини здійснили висадку садженців культивованих дерев кипарису, дубків та однорічних сосенок, які покликані облагородити місце проживання сімей прикордонників окремого контрольно-пропускного пункту "Київ".

   За ініціативи члена Ради БОВП Тетяни Чікіної ветерани придбали культивовані садженці дерев, які подарували прикордонникам частини на передодні 100-річчя Прикордонних військ, як символ єднання усіх поколінь прикордонників та незламності у справі охорони державного кордону України.

      На прикінці цього заходу ветерану частини старшому прапорщику у відставці Володимиру Науменку за багаторічну бездоганну службу у Прикордонних військах СРСР та України було вручено ювілейну медаль "За сумліну службу у Прикордонних військах". Члени ветеранського активу та діючі прикордонники сердечно поздоровили ветерана з заслуженою нагородою.


Новини жовтня

Звітно-виборні збори Бориспільської ОВП

  28 жовтня 2017 року у конференц-залі Бориспільського ОМВК відбулись загальні звітно-виборні збори ветеранської організації. На зборах були присутні  37 членів організації, в їх  роботі прийняли участь голова Бориспільської міської організації ветеранів України Анатолій Пасічний та заступник начальника ОКПП "Київ" підполковник Олег Комісарук. 

   З доповідю про роботу організації у звітному періоді виступив голова БОВП Олександр Казєв. Збори визнали роботу Ради БОВП задовільною. під час обговорення доповіді члени організації внесли ряд цікавих пропозицій щодо покращення її діяльності. Учасники зборів обрали новий склад Ради. Головою Бориспільської організації ветеранів-прикордонників обрано майора у відставці Сергія Лукашева.

(фотозвіт на сторінці фотографії)


28.10.2017

Прикордонники Бориспільщини відзначили

73 річницю створення ОКПП "Київ"

        Військова частина 1492 відома на Бориспільщині та має свою історію, яка тісно переплітається с життям краю та держави. Заснована 1944 року вона продовжує своє фенкціонування й сьогодні.

    Військовослужбовці всіх часів проявляли та продовжують проявляти мужність, професіоналізм та відданість народові України. Заходи з нагоди святкування відбулись вчора в управлінні військової частини.

       З вітальним словом до персоналу ОКПП звернувся  командир частини полковник Едуард Матусяк, голова Ради ветеранів полковник у відставці Олександр Казєв, колишній командир частини генерал-майор у відставці Микола Гулік, настоятель Свято-Миколаївського храму отець Микола та літовська художниця Бєата Куркуль.

   За високі досягнення в оперативно-службовій діяльності кращих прикордонників нагороджено грамотами, подяками, медалями та грошовими винагородами. 


Новини червня

Мітинг-реквієм. 22 червня 2017 року

 Сьогодні в Парково-меморіальному комплексі "Книшове кладовище" ветерани-прикордонники спільно з громадою міста Борисполя вшанували пам'ять захисників Батьківщини, що загинули на Бориспільській землі в серпні-вересні 1941 року, захищаючи нашу країну від ненависного ворога. Керівництво міста, ветерани Бориспільської міської організації, організації ветеранів-прикордонників, Української спілки ветеранів Афганістану, представники бориспільської громади поклали вінки і квіти до меморіалу воїнам Радянської армії і прикордонних військ, які віддали всоє життя за свободу і незалежність своєї Вітчизни в роки Великої вітчизнянної та Другої світової війни.   

    Заходи пройшли в рамках відзначення Дня скорботи і памяти жертв війни в Україні 

(Фотозвіт про мітинг-реквієм дивитися на сторінці фото)

  


16 червня 2017 року

  Сьогодні в Адміністрації Державної прикордонної служби України під головуванням генерал-лейтенанта у відставці Анатолія Макарова відбулося розширене засідання Комітету ВОВП. В роботі засідання в режимі відеоконференції прийняли участь всі керівники регіональних та більшості відокремлених підрозділів.

         Члени Комітету та запрошені ветерани розглянули питання форм та методів роботи щодо удосконалення стилю діяльності керівних органів Всеукраїнської організації ветеранів-прикордонників, заслухали звіти голів Західного, Південного, Східного і Азово-Чорноморського регіональних підрозділів, Харківського, Запорізького відокремлених підрозділів та Деснянської організації міста Києва.

       З усіх розглянутих питань були прийняті рішення направлені на підвищення ефективності та цілеспрямованості роботи керівних органів ВОВП 


Новини травня

Не старіють душею ветерани!

 28 травня ветерани Бориспільської організації прийняли участь у різноманітних заходах на відзначення Дня прикордонника. Перший заступник голови Ради Сергій Лукашев та член БОВП Володимир Кульбенко побували на прийомі у Голови ДПСУ генерал-полковника Віктора Назаренка де отримали високі відомчі нагороди. 

   Михайло Іванович Лазько представляв нашу організацію на урочистих заходах в парку Перемоги біля пам'ятника Прикордонникам усіх поколінь і отримав почесну нагороду МГО "Козацького війська Запорізького"

  А в 14.30  в зоні відпочинку біля прикордонних будинків по вулиці Камінського відбулися традиційні неформальні заходи святкування Дня прикордонника. Ветерани прикордонних військ різних поколінь прийняли участь у проведенні "Символічного Бойового розрахунку", отримали нагороди й заохочення керівництва Держприкордонслужби, командування ОКПП, громадських організацій міста Борисполя. В подальшому урочистості продовжилися святковим обідом.

(Фотозвіт про заходи 28.05.2017 року дивись на сторінці фото)


  26 травня 2017 року ветерани-прикордонники Борисполя та персонал ОКПП "Київ" провели спільні урочисті заходи з нагоди Дня прикордонника. 

    Ветерани та молоді прикордонники вшанували пам'ять воїнів 20-го Славутського прикордонного полку на Книшовому меморіальному комплексі. Згодом особовий склад ОКПП "Київ", ветерани-прикордонники, гості частини прийняли участь в урочистих зборах на відзначення нашого професійного свята.

    В урочистій обстановці  командир частини вручив ветеранам-прикордонникам нагороди. Нагороди отримали: Бабич П.К., Булат С.М., Ільченко М.І., Канцер М.Я., Ключак І.Н., Колос Б.Г., Кривов Г.А., Кульбенко А.А., Курило М.П., Чікіна Т.І., Щипанська О.В. та інші ветерани.

    Учасників урочистих зборів привітав заслужений ансамбль української пісні "Бортничанка".   (Фотозвіт на сторінці фото)

Шановні друзі!

Дорогі ветерани-прикордонники!

 

Від імені Ради  та від себе особисто поздоровляю

усіх воїнів в зелених кашкетах  з

Днем прикордонника!

Щиро бажаю охоронцям кордонів усіх поколінь міцного здоров'я, родинного щастя, добробуту та наснаги у справах.

А всім нам бажаю - нехай швидше настане мир та

благополуччя на нашій українській землі. 

 

Голова Ради Бориспільської організації

ветеранів-прикордонників

полковник у відставці Олександр Казєв


Шановні друзі! 

Щиро вітаю прикордонників усіх поколінь с нашим професійним святом! 

В усі часи прикордонники з честю виконували складні завдання з охорони державного кордону. Із болем у серці  висловлюю вдячність сьогоднішнім охоронцям державного кордону України, які гідно продовжують славні прикордонні традиції.   

Дякую усім членам ветеранської організації за активну життєву позицію, участь у вихованні та формування патріотизму у сучасного покоління прикордонників та молоді.

Бажаю усім міцного здоров’я,  сімейного благополуччя, добробуту та нових успіхів у почесної справі служіння українському народу!

 

Голова комітету Всеукраїнської організації ветеранів-прикордонників 

генерал-лейтенант у відставці Анатолій Макаров 


ХАЙ ЖИВЕ У ВІКАХ БЕЗСМЕРТНИЙ ПОДВИГ ЗАГИБЛОГО ПОЛКУ

      9 травня 2017 року ветерани-прикордонники Борисполя спільно з персоналом ОКПП "Київ" традиційно прийняли участь в урочистих заходах на відзначення 72-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні в селі Іванків, Бориспільського району.

     Що року ветерани і молоді військовослужбовці ОКПП вшановують пам'ять воїнів 20-го Червонопрапорного Славутського прикордонного полку та Пінської військової флотилії, які полягли на  Іванківській землі, але не відступили перед ворогом.

  З нагоди Дня Перемоги в урочистій обстановці заступник начальника ОКПП "Київ" підполковник Богдан Коваль вручив нагороди членам Бориспільської організації ветеранів-прикордонників - дітям війни відзнаки Президента України ювілейні медалі "70 років перемоги над нацизмом".

  Серед нагороджених були: Бабич П.К., Кульбенко В.П., Кульбенко А.А., Лукович Л.І., Лукович К.М., Терещенко Т.О., Черніченко Л.Ф.

      (Фотозвіт про урочистості дивитися на сторінці фотографії)


Шановні ветерани! 

Дорогі наші діди, батьки, старші брати!

Любі бабусі, матері, сестри!

    Всім, хто здобув цю важку, политу кров'ю мільйонів людей Перемогу над ненависним ворогом, ми дякуємо за те, що ціною свого життя воїни тієї жахливої війни дали нам змогу жити і бути вільними. 

     Сьогодні ми згадуємо і дітей війни, через долю та душі, яких вона пройшла, у багатьох з яких забрала самих рідних і близьких людей. Практично немає в Україні сім'ї, де б не було людини, яка не пройшла через ад цієї війни.

      Від імені сьгоднішнього покоління дякуємо учасникам Великої Вітчизняної війни за життя і бажаємо їм здоров'я, щастя та довголіття. А всім нам - настання жаданого миру, злагоди і благополуччя на українській землі.

ХАЙ ЖИВЕ У ВІКАХ ВЕЛИЧНИЙ ПОДВИГ ПЕРЕМОЖЦІВ!


5 травня 2017 року

Ветеранів-прикордонників учасників бойових дій Великої Вітчизнянної

та Другої світової війни привітали керівники Держприкордонслужби і

ГО "Всеукраїнська організація ветеранів-прикордонників"

           Сьогодні в  заміській резиденції Державної прикордонної служби України в Конча-Заспе відбулося вшанування учасників бойових дій Великої Вітчизнянної і Другої світової війни, збройних конфліктів в інших країнах та учаснитів АТО.

    Ветеранів-прикордонників учасників війни сердечно привітали голова Держприкордонслужби генерал-полковник Віктор Назаренко, голова Комітету Всеукраїнської організації ветеранів-прикордонників генерал-лейтенант у відставці Анатолій Макаров, директор Департаменту персоналу полковник Сергій Сердюк. Усі виступаючі подякували ветеранів за Велику Перемогу та побажали їм довгих років життя.

       Ветерани Великої Вітчизняної війни отримали нагороди Голови ДПС України та Київського міського голови.


Новини квітня

Знаємо, памятаємо, шануємо!

22 квітня 2017 року

Члени Бориспільської організації ветеранів-прикордонників на передодні святкування Дня Перемоги у Великій Вітчизняній війні провели суботник на місці перезахоронення прикордонників 20-го Славутського Червонопрапорного прикордонного полку та ще 485-х невідомих бійців Червоної армії, які загинули на Бориспільській землі, захищаючи Батьківщину у серпні-вересні 1941 року. Суботник пройшов на території Меморіально-паркового комплексу "Книшове кладовище"

(Фотозвіт про суботник дивись на сторінці фотографії та у групі "Бориспіль - місто прикордонне")

 

Рада Бориспільської організації ветеранів-прикордонників ГО ВОВП  поздоровляє усіх віруючих ветеранів з Великоднем!

    Веселих Вам Великодніх свят шановні друзі!

Новини березня

 Ветерани прикордонних військ привітали воїнів Національної гвардії України з їх професійним святом

 

 

  24 березня активісти Бориспільської організації ГО "ВОВП" спільно з ветеранами воїнами-афганцями відвідали військову частину 3070 Національної гвардії,  щоб разом з командуванням та персоналом частини прийняти участь в урочистих заходах з нагоди Дня Національної гвардії України. Зі словами вітання до воїнів та членів сімей звернулися голова Бориспільської спілки воїнів-афганців Володимир Сукач та голова Бориспільської організації ветеранів-прикордонників Олександр Казєв. Вони побажали бойовим друзям міцного здоров'я, щастя, наснаги у служінні народу України, миру і злагоди у державі. Велика група військовослужбовців частини була нагороджена від імені Комітету "Всеукраїнської організації ветеранів-прикордонників" та Правління УСВА.

           Військовослужбовців, членів їх сімей та гостей свята привітали заслужені артисти України Михайло Грицкан, Анатолій Скоробогатько та Ганна Сінгаєвська.


                                                          Ветерани завжди в  строю 

    Вчора, 19 березня, члени Бориспільської організації ветеранів-прикордонників спільно з військовослужбовцями строкової служби Національної гвардії з селища Старе відвідали місця історичної, культурної та релігійної спадщини України в місті Києві.

      Члени ветеранської активу Бойко В.І., Лазько М.І., Хоменко А.М., Кульбенко А.А. побували разом з солдатами у Храмі всіх святих воїнів у парку Перемоги. Настоятель церкви, колишній воїн-афганець,  ієрей Вячеслав Яковенко розповів воїнам про поняття мужності, героїзму, відданості та патріотизму та їх значення у військовій службі. В подальшому спільна подорож продовжилась у Свято-Покровському Голосіївському монастирі, де ветерани і військовослужбовці відвідали усипальницю матінки Аліпії та поклонился її мощам. Закінчилася спільна подорож ветеранів і військової молоді відвіданням вистави Національного академічного театру російської драми ім. Лесі Українки "Дядечків сон". Поїздка у Київ залишила і у ветеранів, і у військовослужбовців найкращі та позитивні відчуття.

(Звіт про поїздку дивись на сторінці фотографії)

 

   

 

 

 

      8 березня 2017 року чоловіки члени Ради Бориспільської організації ветеранів-прикордонників відвідали вдів ветеранів, привітали їх з чудовим весняним святом, передали поздоровлення від голови Комітету Громадської організації "Всеукраїнська організація ветеранів-прикордонників" генерал-лейтенанта у відставці Анатолія Макарова, а також вручили їм святкові подарунки від Ради БОВП.

Дорогі наші жінки!

Любі наши матусі, дружини, сестри, донечки,

шановні вдови ветеранів!

Від імені Ради Бориспільської організації ветеранів-прикордонників та від себе особисто шлю Вам сердечні поздоровлення та щирі побажання здоров'я, щастя, миру і чудового веснянного настрою.

      З любовю та повагою

      Голова Ради Олександр Казєв


Шановні жінки! 

Від імені ветеранів-прикордонників України, від себе особисто щиро вітаю Всіх  Вас з Міжнародним жіночим днем 8 Березня! Бажаю Вам, вашим рідним доброго здоров’я, щастя і успіхів у вихованні  дітей, внуків та правнуків.

Шановні прикордонниці, Ви пройшли разом із чоловіками славний бойовий шлях і по праву Вас називають бойовими подругами чоловіки-прикордонники.

Щастя Вам, дорогі наші жінки, здоров’я та благополуччя! 

З повагою

 

Голова комітету Всеукраїнської

організації ветеранів-прикордонників

 

генерал-лейтенант у відставці Анатолій Макаров


  Зустріч ветеранів з персоналом ОКПП "Київ" у пункті пропуску "Жуляни". 2 березня 2017 року

Сьогодні у пункті пропуску "Жуляни" ОКПП "Київ" відбулась зустріч членів Комітету ГО "Всеукраїнська організація ветеранів-прикордонників" та членів БОВП з персоналом відділу "Жуляни".

      В ході зустрічі начальник ОКПП "Київ" полковник Едуард Матусяк, заступник по роботі з персоналом підполковник Богдан Коваль, начальник відділу прикордонного контролю "Жуляни" майор Петро Проценко та інші посадові особи ознайомили ветеранів з завданнями підрозділу, умовами несення служби та її особливостями. Розповіли про пілотний проект "Служити, захищати, допомагати" та його головні складові, про підсумки оперативно-службової діяльності в умовах пілотного проекту у 2016 і на початку 2017 року. З великою зацікавленістю

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

гості ознайомилися з новітніми технологіями паспортного контролю, досягненнями сучасного покоління прикордонників у справі охорони державного кордону України у повітряному пункті пропуску.

     На завершення зустрічі перед персоналом виступив голова Комітету ГО "ВОВП" генерал-лейтенант у відставці Анатолій Макаров, який подякував нинішне покоління прикордонників за самовіддане служіння Вітчизні та побажав усім міцного здоров'я, наснаги і подальших успіхів у охороні кордону України.


                                      Фотозвіт про відвідання ветеранами пункту пропуску "Жуляни" дивись на сторінці фотографії.

Новини лютого

93 роки Червонопрапорному Західному прикордонному округу

25 лютого 2017 р. в

м. Києві відбулися тематичні збори ветеранів присвячені 93-й річниці з Дня створення Червонопрапорного Західного прикордонного округу. Учасники зборів поклали вінки та квіти до памятника прикордонникам усіх поколінь в парку Перемоги, а також прийняли участь в урочистих зборах. Перед ветеранами КЗПО виступили:  начальник військ округу генерал-лейтенант В. Стус, заступник начальника військ КЗПО генерал-майор О.Романенко, Голова ГО "ВОВП" генерал-лейтенант А.Макаров, голова Деснянскої організації ветеранів-прикордонників полковник М.Морозов. У дружньому та щирому спілкуванні ветерані поділилися спогадами про службу у славетному Червонопрапорному Західному прикордонному окрузі. Під час тематичних зборів ветеранів округу привітали артисти Академічного ансамблю пісні і танцю ДПСУ.

Шановні

ветерани, бойові друзі, однополчани!

 

 Рада Бориспільської організації ветеранів-прикордонників вітає усіх воїнів - охоронців своєї Батьківщини з Днем захисника Вітчизни.

  Зичимо всім Вам здоров'я, щастя, наснаги. Хай швидше прийдуть мир і благополуччя в кожну Вашу оселю та нашу державу.

    


22.02.2017 

 

 

В Адміністрації Держприкордонслужби відбулось розширене засідання Всеукраїнської організації ветеранів-прикордонників 

 

      Сьогодні в Адміністрації Державної прикордонної служби України відбулось розширене засідання Всеукраїнської організації ветеранів-прикордонників. 

       До її проведення долучились Голова Державної прикордонної служби України та його перший заступник, керівництво організації ветеранів, а також представники ради Організації ветеранів регіональних управлінь в режимі відеоконференції.         

       Під час заходу ветерани-прикордонники розглянули питання щодо запровадження в практичну діяльність статуту Організації у новій редакції, а також обговорили питання активізації та поглиблення взаємодії між радами ветеранських організацій та керівництва органів Державної прикордонної служби України. Перед присутніми виступили представники ради Організації ветеранів різних регіональних управлінь, а також Голова Всеукраїнської організації ветеранів-прикордонників Анатолій Макаров.

 

 

На завершенні зустрічі Голова Державної прикордонної служби України Віктор Назаренко подякував ветеранам за їхню роботу та всебічну допомогу і запевнив, що керівництво Держприкордонслужби і надалі сприятиме вирішенню проблем ветеранів та продовжуватиме робити все можливе задля подальшої інтеграції громадської організації у сучасне життя відомства.


20 лютого 2017 р.

Сьогдні члени Бориспільської організації    ГО      "ВОВП"

відвідали ювіляра Прикордонних військ старшого прапорщика у відставці Ільченка Миколу Івановича, що проживає у селі Вороньків та сердечно привітали його з 70-річчям від Дня народження. За багаторічну віддану службу Миколу Івановича нагороджено відзнакою Президента України медаллю "Захиснику Вітчизни" і грошовою винагородою. Свої привітання ювіляру надіслали Голова Держприкордонслужби України генерал-полковник Віктор Назаренко, Комітет ГО "ВОВП" та Рада Бориспільської організації ветеранів-прикордонників.


Єднання трьох поколінь. Присвячено памяті воїнів трьох війн.

Фотозвіт про участь ветерані-прикордонників у заході дивись на сторінці фотографії.

18 лютого 2017 року в місті Борисполі відбулася традиційна хода "Єднання трьох поколінь" присвячена вшануванню пам'яті воїнів, що віддали своє життя у трьох війнах ХХ та ХХІ століть. Керівництво міста, члени Бориспільської міської та районої спілок УСВА, ветеранської організації ГО "ВОВП", інших ветеранських і громадських організацій поклали вінки і квіти до могили Невідомого солдата Великої Вітчизняної війни та памятника воїнам-афганцям. Багато ветеранів афганської війни отримали нагороди і заохочення. Серед нагороджених були і ветерани-прикордонники: Вячеслав Царков,Вадим Кизименко, Микола Мушта, Костянтин Чередніченко, Віталій Дударець, Михайло Дягель, Іван Кацан, Ігор Арсенюк.


День афганця 2017. Шануємо пам'ять героїв афганської війни.

15 лютого 2017 року

у місті Києві відбулися урочисті заходи з нагоди вшанування воїнів-прикордонників що брали участь у бойових діях на теріторії Демократичної республіки Афганістан. Прикордонники-афганці поклали вінки та квіти до Меморіального комплексу пям'яті воїнів України полеглих в Афганістані. Близько 200 прикордонників-афганців удостоєні нагород та відзнак Адміністрації ДПСУ, київської міської ради, українського козацьства, інших державних та громадських організацій України.

Серед нагороджених прикордонників-афганців члении Бориспільської організації ветеранів-прикордонників

ГО "ВОВП": підполковник у відставці Царков В.Є., майор запасу Назакінський О.М, старший сержант запасу Кустенко В.Ф., молодший сержант запасу Пухніченко В.Г., рядовий запасу Мушта М.В.

Рада БОВП від імені всіх ветеранів вітає і поздоровляє воїнів-афганців з 28 річницею виводу військ з ДРА.       Сьогодні в Адміністрації Державної прикордонної служби України відбувся урочистий захід, на якому вшановували українських воїнів-прикордонників, які брали участь у бойових діях та миротворчих операціях. У заході взяли участь керівництво прикордонного відомства, члени Всеукраїнської організації ветеранів-прикордонників, персонал Адміністрації ДПСУ та інші гості, які прибули вшанувати воїнів. 

       До ветеранів і гостей звернувся Голова Державної служби Віктор Назаренко, який зазначив, що "на сьогодні понад 300 воїнів-афганців залишаються в рядах прикордонного відомства. Це – справжні військові фахівці – професіонали своєї справи, відданні і мужні. І особовому складу, який сьогодні виконує завдання на сході України, став у нагоді їх безцінний бойовий досвід". Також він наголосив, що «ми завжди пам’ятатимемо і про тих прикордонників, які віддали життя у роки афганської війни, і тих, хто загинув на сході України». Після чого усі присутні вшанували хвилиною мовчання загиблих воїнів, у тому числі й тих, хто загинув в зоні проведення АТО.

        Учасників урочистого зібрання привітали артисти Академічного ансамблю пісні і танцю Державної прикордонної служби України.

11 лютого 2017 року в приміщені конференц-зали ОКПП "Київ" відбулось засідання Ради БОВП, на якому були розглянуті питання перебудови роботи на засадах нової редакції Статуту Громадського об'єднання "Всеукраїнська організація ветеранів-прикордонників"

Одноголосним рішенням були  затверджені наступні питання:

- головні напрями діяльності Ради у 2017 році. Затверджено      поточний обліковий склад організації у кількості 30 ветеранів;

- нова редакція напрямків роботи секторів та розподіл обов'язків   по ним членів Ради;

- перелік  та граничні суми витрат кошторису членських внесків;

- подання найбільш активних членів організації до заохочення    відзнаками Голови ДПСУ, громадських та ветеранськи х  организацій.

 


Новини січня 2017 року

7 січня 2017 року виповнилося 90 років першому заступнику голови Комітету ГО "Всеукраїнська організація ветеранів-прикордонників" полковнику у відставці АРБЕКОВУ Олександру Васильовичу.

Ветерани-прикордонники Борисполя сердечно вітають ювіляра з цією знаменною датою і щиро бажають Олександру Васильовичу доброго здоров'я, родиного щастя та добробуту у житті,  невичерпної енергії та наснаги у вирішені проблем ветеранського руху.

                                         

 З Днем народження Вас, шановний Олександре Васильовичу!

Архів сторінки "Оголошення" 2016 - 2017 років

7 січня 2017 року виповнилося 90 років першому заступнику голови Комітету ГО "Всеукраїнська організація ветеранів-прикордонників" полковнику у відставці АРБЕКОВУ Олександру Васильовичу.

Ветерани-прикордонники Борисполя сердечно вітають ювіляра з цією знаменною датою і щиро бажають Олександру Васильовичу доброго здоров'я, родиного щастя та добробуту у житті,  невичерпної енергії та наснаги у вирішені проблем ветеранського руху.                                        

 З Днем народження Вас, шановний Олександре Васильовичу!

   

 Рада Бориспільської міської організації ветеранів України та Рада Бориспільської організації ветеранів-прикордонників запрошують членів організації прийняти участь у заходах присвячених вшануванню воїнів Червоної армії та Прикордонних військ, які героїчно захищали Батьківщину на Бориспільській землі в роки Великої вітчизняної війни.

    Заходи проводяться в рамках відзначення Дня скорботи і памяти жертв війни в Україні 22 червня 2017 року.

   Ветеранів-прикордонників запрошуємо приходити на Меморіально-парковий комплекс "Книшове кладовище"   о 10.15  22.06.2017.

 

Рада Бориспільської організації ветеранів-прикордонників спільно з командуванням ОКПП "Київ" проводять спільні урочисті заходи з нагоди Дня прикордонника 26 та 28 травня 2017 року. В плані заходів передбачається:

1. Покладання квітів до пам'ятника загиблим прикордонникам 20-го Червонопрапорного прикордонного полку на Книшовому меморіально-парковому комплексі від персоналу ОКПП та ветеранів -- 09.00-10.00 26.05.2017

2. Святкове урочисте засідання -- 10.00-13.00 26.05.2017

    - оголошення привітань від керівництва держави, адміністрації Держприкордонслужби України, інших    органів охорони кордону;

    - оголошення святкових наказів по особовому складу, нагородження ветеранів та персоналу;

    - привітання зі святом охоронців кордону та ветеранів з боку представників органів влади, місцевої громади, ветеранських організацій;

    - слайдовий та музичний супровід урочистого засідання.

3. Покладання вінків та квітів від ветеранів до меморіальної плити воїнам-прикордонникам, що загинули    на    Бориспільській землі -- 10.00-10.30 28.05.2017 (меморіально-парковий комплекс "Книшове  кладовище");

4. Виїзд вдів ветеранів-прикордонників та членів Ради БОВП на Рогозівський цвинтар для покладання  квітів до могил бойових товаришів -- 11.00-13.00 28.05.2017;

5. Проведення символічного бойового розрахунку особового складу Бориспільської ветеранської  організації ГО "ВОВП" --   13.00-13.30 28.05.2017;

 

6. Святковий обід ветеранів-прикордонників Бориспільської ОВП -- 13.30-17.00 28.05.2017.

 

Виплата разової грошової допомоги до 5 травня у 2017 році

 

   Допомога до 5 травня надаватиметься у таких розмірах:
   1) інвалідам війни та колишнім малолітнім (яким на момент ув'язнення не виповнилося 14 років) в'язням концентраційних таборів, гетто та інших місць примусового тримання, визнаним інвалідами від загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин: - інвалідам I групи –3500 гривень; - інвалідам II групи – 3100 гривень; - інвалідам III групи – 2700 гривень;
   2) учасникам бойових дій та колишнім неповнолітнім (яким на момент ув'язнення не виповнилося 18 років) в'язням концентраційних таборів, гетто, інших місць примусового тримання, а також дітям, які народилися у зазначених місцях примусового тримання їх батьків, - 1200 гривень;
   3) особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною – 3500 гривень;
   4) членам сімей загиблих та дружинам (чоловікам) померлих інвалідів війни, дружинам (чоловікам) померлих учасників бойових дій, учасників війни і жертв нацистських переслідувань, визнаних за життя інвалідами від загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин, які не одружилися вдруге, - 600 гривень;
   5) учасникам війни та колишнім в'язням концентраційних таборів, гетто, інших місць примусового тримання, особам, які були насильно вивезені на примусові роботи, дітям партизанів, підпільників, інших учасників боротьби з націонал-соціалістським режимом у тилу ворога – 500 гривень.
   Виплата грошової допомоги буде проведена кожному ветерану до 5 травня поточного року відділеннями поштового зв'язку за місцем проживання одержувачів або через установи уповноважених банків.
   Органами праці та соціального захисту населення спільно з установами, в яких ветерани перебувають на обліку, формуються списки ветеранів війни у розрізі відповідних категорій, тому звертатися до управлінь праці та соціального захисту населення та подавати будь-які документи не потрібно.

 

22 квітня 2017 р. Радою Бориспільської організації ветеранів-прикордонників за підтримки виконкому Бориспільської міської Ради будуть проведені заходи по наведенню порядку на Меморіальному комплексі памяти воїнів Червоної Армії та 20-го прикордонного полку, що загину захищаючи Батьківщину на бориспільській землі у серпні-вересні 1941 року. 

      Місце проведення Меморіально-парковий комплекс "Книшове кладовище".             Початок о 12.00.

 

       Запрошуються усі небайдужі ветерани.

 

Перелік документів для прийняття рішення щодо виділення путівок до санаторіїв:

1. Заява для отримання путівки (з наданням контактної інформації);

2. Ксерокопії документів, які дають право на пільгове забезпечення путівками (посвідчення ветерана військової служби, посвідчення ветерана війни-інваліда війни, посвідчення учасника бойових дій, посвідчення учасника війни, довідка МСЕК, пенсійне посвідчення);

3. Довідка з Пенсійного фонду України про отримання пенсії по лінії Держприкордонслужби відповідно до закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби та деяких інших осіб" (ветеранам військової служби з числа пенсіонерів ДПСУ);

4. Довідка для одержання путівки на санаторно-курортне лікування форма №070/о з медичного закладу, де заявник та члени його сім'ї перебувають на медичному обслуговуванні;

5. Копії документів членів сім'ї, які будуть їхати на лікування з заявником (свідоцтво про одруження, свідоцтво про народження).

 

Шановні ветерани, звертайтесь до поліклініки Центрального клінічного госпіталю для отримання путівок у санаторії Держприкордонслужби України  і приємного Вам відпочинку.

 

Дивіться 19 березня 2017 року на "5 каналі" о 10 годині 10 хвилин програму "Кордон держави". В ній кореспонденти інформаційного агенства Держприкордонслужби України розповідають про зустріч ветеранів-прикордонників з персоналом відділу прикордонного контролю "Жуляни" Окремого контрольно-пропускного пункту "Київ".

 

ОГОЛОШЕННЯ

 

З 8 березня п.р. на сайті Бориспільської організації ветеранів-прикордонників відновлюється сторінка НОВИНИ ОКПП "КИЇВ". Матеріали цієї сторінки будуть формуватися за участі прес-служби Окремого контрольно пропускного пункту та особисто прес-офіцера частини Світлани Савчук. Запрошуємо усіх ветеранів Борисполя відвідувати сторінку новин та знайомитися з життям частини і людьми, які охороняють кордон України у пунктах пропуску ОКПП "Київ".

 

7 березня о 12.00 у приміщені клубу СБУ

(вул. Ірининська, 6)

Відбудеться святковий концерт з нагоди Міжнародного жіночого дня 

В концерті задіяні артисти Академічного ансамблю пісні та танцю Держприкордонслужби України, творчих колективів м. Києва. 

Бажаючим відвідати концерт прохання звернутися за телефонами: 0976937930 або 0677327020

у термін до 2 березня 2017 року

 

  14 лютого  2017 року у  Адміністрації Державної прикордонної служби України відбудуться урочисті збори воїнів-інтернаціоналістів присвячені 28 річніці виводу військ з Афганістану.

       15 лютого п.р. біля памятника воїнам-афганцям на Печерську відбудеться вшанування героїзму, мужності та честі військовослужбовців, які віддали життя але не зрадили своєму обов'язку. В ході акції відбудеться покладення квітів до памятника та нагородження воїнів-інтернаціоналістів державними, відомчими і громадськими відзнаками.

    18 лютого 2017 року у місті Борисполі пройде традиційна хода "Єднання трьох поколінь". 

Початок усіх заходів о 10.00

 

Запрошуемо всіх воїнів-афганців та ветеранів-прикордонників вшанувати память тих хто гідно виконав свій військовий обовя'зок. 

 

ОБЪЯВЛЕНИЕ

28 мая 2016 года совет Бориспольской организации ветеранов Государственной   пограничной   службы Украины  проводит    торжественные   мероприятия посвященные       празднованию                               

Дня пограничника 

       В программе мероприятий:   

   1. Возложение венков и цветов к «Мемориальной стеле памяти воинов 20-го Краснознаменного Славутского пограничного полка» павших в боях за Родину в годы Великой Отечественной войны на Бориспольской земле

– в 11.00 (в Мемориально-парковом комплексе   «Кнышовое кладбище»); 

   2. Торжественное собрание ветеранов-пограничников Борисполя посвященное Дню пограничника

– 11.30 (в актовом зале Бориспольского военного комиссариата); 

 3. Возложение цветов к могилам ветеранов-пограничников ОКПП «Киев» 

         – 13.00 (на Рогозовском кладбище) 

 

  4. Символический «Боевой расчет» и праздничный обед ветеранов пограничных войск – 15.00                                                                                                                                                                                       Совет Бориспольской организации ветеранов Госпогранслужбы

 

27 травня 2016 року у Жовтневому палаці відбудеться концерт присвячений Дню прикордонника "КОРДОН ЗБИРАЄ ДРУЗІВ".  Початок о 18.00

 

 4 та 5 травня п.р. відділом персоналу ОКПП "Київ" і Бориспільською організаціею ветеранів-прикордонників будуть проведені "Уроки мужності" з учнями 7-8 класів третьої та восьмої загально освітніх шкіл міста Борисполя. В проведенні "Уроків мужності" приймуть участь ветерани прикордонний військ, прикордонники-афганці та учасники антитерористичної операції на Сході України.

 

          8 травня 2016 року члени Ветеранської організації спільно з персоналом ОКПП "Київ" приймуть участь в урочистих заходах з нагоди 71-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні в селі Іванків, де геройськи билися та загинули прикордонники 20-го Славутського прикордонного полку, обороняючи Бориспільщину від німецько-фашистських загарбників.

 

ПРОГРАМА ЗАХОДІВ НА СВЯТКУВАННЯ ДНЯ ПЕРЕМОГИ У БОРИСПОЛІ 

Програма міських заходів з нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення і 71-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. 4 травня 

- 11:00 - Покладання квітів до пам’ятних знаків воїнам-визволителям та братських могил активістів Бориспільщини, розстріляних німецькими окупантами 

6 травня 

- 09:00 - ІІ Міський етап Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів України «Козацький гарт - 2016», «Олімпійський день - 2016» та легкоатлетичний пробіг школярів, ветеранів спорту, спортсменів спортивних закладів міста (стадіон «Колос») 

- 12.00 - Зустріч ветеранів "Наша слава і шана солдатам-переможцям" (клуб аеропорту "Бориспіль") 

9 травня

10:00 - Фотодокументальна виставка періоду Другої світової війни (біля Меморіалу Слави)

- Виставка художників та митців декоративно-ужиткового мистецтва «Мужні визволителі рідного краю-2016» (Алея мистецтв)

- Спортивно-масові змагання та святкова торгівля

11:00 - Покладання квітів до Меморіалу Слави та урочистий мітинг "Пам'ять героїв війни бережем!"(збір учасників о 10:30 на центральній площі міста)

12:00 - Польова кухня та святковий обід ветеранам війни (тенісний корт)

- Виступ Народного муніципального духового оркестру під керівництвом О.Бойка

13:00 - Фестиваль патріотичної пісні «Пісні, обпалені війною», виступи солістів та творчих колективів міста (центральний вхід на стадіон «Колос») 

11 травня

 

12:00 - Тематичне вітання для ветеранів Другої світової війни «Вічна пам'ять словом проросла» від літературно-мистецького салону Наталії Осипенко (актова зала міської ради)

 

 Про засідання Комітету       

        13 квітня 2016 року в Адміністрації Держприкордонслужби України відбудеться засідання Комітету організації ветеранів ДПСУ.

На засіданні будуть розглянуті найважливіші питання соціального, правового та фінансового захисту ветеранів-прикордонників України.

         В роботі засідання прийматимуть участь заступники Голови служби, керівники департаментів, начальники шпиталів, керівники регіональних ветеранських організацій та ветеранська громадськість

Київа і області.

 

         Робота засідання буде проходити у режимі відео-конференції з залученням керівництва органі охорони державного кордону.

 

 

4 березня 2016 року в Адміністрації ДПС України (Володимирська,26) об 11.00 відбудуться урочистості з нагоді Міжнародного жіночого дня.

В програмі: поздоровлення жінок Голової ДПСУ,

концерт Академічного ансамблю пісні і танцю                                                                        Держприкордонслужби України.

7 березня 2016 року в кафе "Престиж" (Головатого, 18) 0 12.00 відбудеться зустріч вдів ветеранів-прикордонників. В програмі: поздоровлення жінок командуванням ОКПП та Бориспільською радою ветеранів-прикордонників з нагоди свята 8 березня, перегляд святкових слайдшоу, солодкий стіл

 

   Державна Прикордонна служба України 

                                                                                    військова частина 1489 

                                                                                                                  Клінічний санаторій «Аркадія» 

 

65009, м. Одеса, Гагарінське плато, 1                                                                                        Email : arkadiya_dpsu@ ukr.net 

                                                                                                                                                           Сайт :  arkadiya-dpsu.com.ua 

                                                                                                                                                           Тел. (048)785-43-95,(094)996-38-75 

Шановні пані та панове! Вас вітає санаторій «Аркадія» Державної прикордонної служби України. 

                                                Пропонуємо Вам організацію оздоровлення ветеранів військової служби, учасників бойових дій, та членів їх сімей. 

Тарифи на 2016 рік: 

Собівартість 1 (одного) ліжко-дня – 282,00 грн. 

Учасники бойових дій – безкоштовно. 

Ветерани військової служби:    -  12 діб – 846,00 грн. 

                                                         -  21 день – 1480,50 грн. 

Члени сімей:   -  12 діб – 1692,00 грн. 

                           -  21 день – 2961,00 грн. 

Доплата за 1м., 2х м. окремі номери, напівлюкси: 

      -  12 діб – 348,40 грн. 

      -  21 день – 592,20 грн.   

Графік заїздів: 

02.02 – 22.02 – 21 день                              24.02 – 22.03 – 21 день                                 17.03 – 06.04 – 21 день 

08.04 – 28.04 – 21 день                             30.04 – 20.05 – 21 день                                 22.05 – 02.06 – 12 днів 

28.05 – 08.06 – 12 днів                               04.06 – 15.06 – 12 днів                                  10.06 – 21.06 – 12 днів 

17.06 – 28.06 – 12 днів                                23.06 – 04.07 – 12 днів                                  30.06 – 11.07 – 12 днів 

06.07 – 17.07 – 12 днів                                13.07 – 24.07 – 12 днів                                   19.07 – 30.07 – 12 днів 

26.07 – 06.08 – 12 днів                               01.08 – 12.08 – 12 днів                                   08.08 – 19.08 – 12 днів 

14.08 – 25.08 – 12 днів                                21.08 – 01.09 – 12 днів                                   27.08 – 07.08 – 12 днів 

03.09 – 14.09 – 21 день                              01.10 – 21.10 – 21 день                                   23.10 – 12.11 – 21 день 

14.11 – 04.12 – 21 день                                06.12 – 26.12 – 21 день     

     Застереження: людям похилого віку, з вадами серцево-судинної системи протипоказано оздоровлення з липня по серпень. 

     Бажаючим оздоровитися, необхідно надати пакет документів в Управління охорони здоровя ДПСУ м. Київ, для одержання путівки.

     Мати при собі форму 072|o (санаторно-курортну карту).

     З повагою, -

     Начальник санаторію                                                                                                                                     О.В.Футрук

Фотоархів.